Čo získate, keď skombinujete staroveké Japonsko s cyber punkom?Šógun času! Táto jedinečná futuristická hra s kybernetickou technológiou je 4-valcový a 81-výherný video slot, ktorý sa rozširuje na 5 valcov a 243 spôsobov, ako vyhrať, ak sa vám podarí spustiť funkciu Točení zdarma.Táto hra oslní vaše oči svojimi jasnými a odvážnymi vizuálmi, ktoré zahŕňajú neón A, K, Q, J a 10 členov kráľovskej rodiny, ako aj červenú hrudnú dosku, ventilátor, zlatú masku na tvár a samurajskú prilbu.

Shogun of Time.

Hra sa odohráva vo futuristickom Tokiu a sleduje príbeh ženskej samurajskej bojovníčky a jej cyberpunkového alter ega, ktorého druhým je symbol Wild.Ako už bolo povedané, najvyššie plateným symbolom hry je logo Šógun of Time a udelí vám 12-násobok vašej stávky, ak sa vám podarí pristáť 5 cez plnú výhernú líniu.Šógun of Time má niekoľko zaujímavých funkcií, ktoré skutočne zvyšujú vzrušenie z tejto hry.Pre začiatočníkov je k dispozícii funkcia re-spinu Re-spinu Re-spinu valca. To prichádza do hry, ak máte to šťastie, že pristanete 4 druhu víťaznej kombinácie.Po aktivácii funkcie sa v strede pridá 5. valec a ďalšie 4 valce sa uzamknú na svoje miesto.Iba nový navijak sa znovu roztočí, čo vám dá šancu na lepšiu výhernú kombináciu.Jeho ďalšou funkciou je funkcia Free Spins, ktorá sa aktivuje, keď pristanete 3 alebo 4 symboly Scatter.To vám udelí 8 alebo 16 točení zdarma.

Funkcia Free Spins rozširuje súpravu valcov a výherné línie, čím preskočí hru zo 4 valcov a 81 výherných línií na 5 valcov a 243 spôsobov, ako vyhrať.A čo viac, stredný navijak (navijak 3) zostáva divoký po celej dĺžke funkcie a môžete vyhrať viac ako 2 717x váš celkový vklad na každé točenie zdarma!Ste pripravení na budúcnosť plnú odmien?

Read More
5 months ago
569
5 months ago
575

New Casinos

Stávka bez rizika za 30 EUR + 30 voľných otočiek

Bonus 333 voľných otočiek

Registračný bonus 20 EUR + 100 % bonus 4000 EUR

Bonus 7777 EUR + 100 voľných zatočení

Stávka bez rizika za 20 EUR + 100 % bonus 5000 EUR

Bonus 5000 EUR + 250 voľných otočiek

© Copyright 2023 Online Stávkovanie
Vaša žiadosť o odber nebola zaznamenaná. Prosím zopakujte.
Poslali sme vám potvrdzovací email. Prosím skontrolujte si vašu emailovú adresu.

Online Stávkovanie Newsletter

Exkluzívne bonusy a články každý týždeň!

Vaša e-mailová adresa je u nás v bezpečí a z newsletteru sa môžete kedykoľvek odhlásiť.