Jungle Books je pozoruhodný 5-valcový 3D výherný automat s 68 výhernými líniami. Tento automat je založený na postavách z Knihy džungle, slávnej knihy príbehov anglického spisovateľa Rudyarda Kiplinga. Príbehy (a automat) sa točia okolo mladého “man-cub” Mowgliho, chlapca vychovávaného svorkou vlkov v džungli. Výherný automat obsahuje aj ďalšie slávne postavy z príbehov: medveď Baloo, tiger Shere Khan, bagheera čierny panter a Pytón Kaa. Yggdrasil’s Jungle Books, známy svojimi kreatívnymi a jedinečne navrhnutými hrami, nie je priemerný výherný automat.

Jungle Books výherný automat

Jungle Books používa fusion éry spoločnosti, kde 5 rôznych postáv hrá na rôznych valcoch, pričom každá z nich ponúka rôzne ďalšie funkcie. Každá postava má svoju vlastnú sťahou, ale môže byť aj hosťom v oblasti inej postavy. Existuje mnoho špeciálnych funkcií, ktoré môžete spustiť v hre, ale to, čo dostanete, bude závisieť od toho v ktorej oblasti sa nachádzate a na akej postave hráte.

Jungle Books – funkcie

Celkovo existuje 45 rôznych potenciálnych kombinácií. Tu sú oblasti, z ktorých si môžete vybrať: Chlapec – V jeho oblasti je 58 výherných línií. Šírenie divokých symbolov a synchronizovaných valcov patrí medzi špeciálne funkcie.Tiger- 58 výherných línií sú tiež aktívne v tigrej oblasti. Existujú naskladané divoké symboly, ktoré je možné spustiť. Navyše, symbol plástu ponúkne re-spiny s plástom uzamknutým na mieste. Medveď tiež s použitím 58-payline dizajnu, medvedí éra je zásobená naskladanými symbolmi, ktoré sa môžu zobraziť na akomkoľvek valci, vrátane divokých symbolov a plástov. Ak pristanete s plástom, spustíte kolo pick-me-up, kde máte šancu vyhrať až 50 000 mincí. Tu sa symboly s vyššími hodnotami môžu zmeniť na divoké a namiesto 58 je 68 výherných línií.

Výplaty je možné zvýšiť aj násobiteľmi 2x, 3x a 5x. Snake 68 pyaline valec set, hadie éra tiež zahŕňa vyhrať obidva spôsoby výplaty. Ak sa vám podarí pristáť s kombináciou 5 v rade, budete odmenení dvakrát. A čo viac, divoké symboly môžu trojnásobne vyplácať vďaka 3x násobiteľovi. Bez ohľadu na charakter alebo éru si vyberiete, existuje veľa spôsobov, ako vyhrať a vyhrať veľké v tejto hre!

Read More
7 months ago
828
7 months ago
810

New Casinos

Bonus 100% až do $1,000 + 300 free spiny

Bonus 7777 EUR + 100 voľných zatočení

Stávka bez rizika za 20 EUR + 100 % bonus 5000 EUR

Bonus 5000 EUR + 250 voľných otočiek

SYNOT TIP Bonus 2 000 EUR + RFB 40 EUR

Bonus 10 000 EUR + 640 otočení

© Copyright 2023 Online Stávkovanie
Vaša žiadosť o odber nebola zaznamenaná. Prosím zopakujte.
Poslali sme vám potvrdzovací email. Prosím skontrolujte si vašu emailovú adresu.

Online Stávkovanie Newsletter

Exkluzívne bonusy a články každý týždeň!

Vaša e-mailová adresa je u nás v bezpečí a z newsletteru sa môžete kedykoľvek odhlásiť.