Wolf Hunters je strašidelný výherný automat s hororovou tematikou vlkolaka, ktorý ťa pozýva, aby si sa pridal k dvom lovcom vlkov, ktorí stopujú monštruózne zviera, ktoré v noci terorizuje ich mesto! Počas svojho lovu narazíte na symboly Wilds, Respins a možnosť spustiť 3 kolá Free Spins. Na tomto love vás čaká množstvo spôsobov, ako získať odmenu.

Popis hry Wolf Hunters

Hra s 5 valcami a 20 výhernými líniami so stredným až vysokým rozsahom variantov má vizuálne gotický vzhľad Wolf Hunters. Valce sú rozložené pred niečím, čo vyzerá ako temný východoeurópsky hrad. Na oboch stranách valcov stojí lovec. Pozadie za hradom tvorí tmavá, zamračená a hmlistá noc.

Wolf Hunts od Ygddrasil Gaming

Dostupné funkcie

Spomedzi všetkých pravidelných symbolov v hre má najvyššiu hodnotu vlkolak, ktorý má hodnotu 25x za 5 symbolov na jednej výhernej línii. Keď vlkolak pristane na valci, jeden z lovcov sa ho pokúsi zasiahnuť. Ak sa to niektorému z lovcov podarí, symbol vlkolaka sa zmení na symbol sticky wild a udelí 1 respin. Ak lovec neuspeje, symbol zostane bežným symbolom s vysokou výplatou.

Pri každom zásahu symbolu vlkolaka sa jeho celkový počet životov zníži o 1 a úspešný lovec získa 1 bod hnevu. Celkový počet životov vlkolaka začína na hodnote 600 a keď dosiahne 0, aktivuje sa funkcia bezplatných točení Slayer. Akonáhle ukazovateľ hnevu jedného z lovcov dosiahne hodnotu 100, aktivuje sa funkcia Roztočenie zdarma. V hre Wolf Hunters sa môžu aktivovať celkovo 3 funkcie roztočení zdarma.

Tieto tri funkcie roztočení zdarma zahŕňajú:

Scatter Free Spins – získate 10 Free Spins s možnosťou spustenia ďalších voľných spinov. Spustí sa, ak v základnej hre padnú 2 symboly Free Spin počas jedného točenia.

Rage Free Spins – 7 Free Spins získate vždy, keď lovec nazbiera 100 bodov Rage. Počas celého kola sa lovec naplnený hnevom vylepšuje, až kým neskončí 7 voľných spinov, v tom momente sa lovcova zbierka hnevu vynuluje.

Točenia zdarma Slayer – 10 točení zdarma Slayer získate, keď ukazovateľ zdravia vlkolaka dosiahne hodnotu 0. Počas kola 10 točení zdarma sa všetky symboly vlkolaka na valcoch zmenia na symboly Wild. Po skončení kola sa zdravie vlkolaka vráti v plnej výške na 600.

S volatilitou a maximálnym výherným potenciálom približne 3000x je Wolf Hunters napínavá hra, ktorá ponúka šance na veľké odmeny.

Ste pripravení pridať sa k lovu?

Read More
6 months ago
718
6 months ago
726
6 months ago
708

New Casinos

Bonus 7777 EUR + 100 voľných zatočení

Stávka bez rizika za 20 EUR + 100 % bonus 5000 EUR

Bonus 5000 EUR + 250 voľných otočiek

SYNOT TIP Bonus 2 000 EUR + RFB 40 EUR

Bonus 10 000 EUR + 640 otočení

Stávka bez rizika za 30 EUR + 30 voľných otočiek

© Copyright 2023 Online Stávkovanie
Vaša žiadosť o odber nebola zaznamenaná. Prosím zopakujte.
Poslali sme vám potvrdzovací email. Prosím skontrolujte si vašu emailovú adresu.

Online Stávkovanie Newsletter

Exkluzívne bonusy a články každý týždeň!

Vaša e-mailová adresa je u nás v bezpečí a z newsletteru sa môžete kedykoľvek odhlásiť.