Sledujte najlepšie zápasy naživo na TV Tipsport. Vieme, že každý seriózny tipujúci chce mať prehľad o aktuálnom dianí v športe, a preto má Tipsport pre vás vlastnú TV so živými prenosmi.

Živé vysielanie sa v Tipsporte je dosť aktívne a stále pribúdajú nove a nove športové prenosy. Navyše, ak si založíte nový účet v Tipsporte, môžete získať bonus 20 EUR zdarma len za dokončenie registrácia.

Registrovať nové hráčske konto, a tak získať môžete tu v Tipsporte >>

Tipsport TV - živé prenosy zápasov.

Chcem sledovať prenosy zápasov

Čo všetko je možné sledovať v Tipsport TV?

Futbal, hokej, basketbal a tenis sú hlavné športy, pre ktoré ponúka stávková kancelária Tipsport priame prenosy. V TV Tipsport LIVE nájdete aj prenosy z iných športov, ako napríklad MMA, baseball, volejbal, hádzaná a ďalšie. Taktiež je možné sledovať ligu, ktorú Tipsport sponzoruje, Tipsport extraliga.

Zápasy, ktoré sú LIVE, sú vždy spojené aj s kvalitnými stávkovými kurzami. Ak si teda chcete staviť na niektorý zo streamovaných zápasov, môžete priamo v Tipsport LIVE kurzovej ponuke.

Všetky zápasy sa vysielajú vo vysokom rozlíšení a v najlepšej kvalite, takže si ich môžete vychutnať na počítači alebo inom zariadení, napríklad na mobilnom zariadení.

LIVE tipovanie a živé online prenosy v Tipsporte.

Ako sledovať Tipsport TV?

Tipsport má špeciálnu stránku pre všetky svoje živé prenosy. Nachádza sa priamo pod hlavnom menu, záložka TV. Nájdete tu odkazy na jednotlivé prenosy zápasov, ako aj na rozpis, ktoré zápasy sa budú vysielať a kedy sa budú vysielať. V podstate je to niečo ako televízny program, avšak tu sa jedná o športové zápasy.

Po kliknutí na odkaz na niektorý z týchto prenosov sa otvorí nová stránka, na ktorej si môžete pozrieť zápas. Na sledovanie TV Tipsport sú dve možnosti – buď kliknutím na tlačidlo Prehrať, alebo aktivovaním verzie Flash, v tomto prípade nie je potrebná žiadna inštalácia.

TV Tipsport je jedná z veľkých výhod stávkovej kancelárie Tipsport, keďže je možné sledovať športové prenosy a toto je veľmi dôležité pre LIVE tipovanie. Online prenosy je možné sledovať ihneď po registrácii nového hráčske konta.

Sledovanie TV Tipsport na PC a mobile

Streamovacia služba Tipsport je dostupná aj prostredníctvom webového prehliadača, takže si nemusíte sťahovať žiadny softvér. Ak chcete sledovať živé vysielanie pomocou počítača a internetového pripojenia, jednoducho navštívte ich webovú stránku Tipsport TV.

TV Tipsport je k dispozícii nielen na počítači, ale aj na mobilných zariadeniach. Stačí si stiahnuť a nainštalovať ich aplikáciu, ktorá je bezplatná, prípadne použiť mobilný webový prehliadač. Tipsport aplikácia ponúka priame prenosy v TV Tipsport, ako aj stávkové kurzy na všetky vysielané športové udalosti. Na TV Tipsport môžete sledovať napríklad zápasy z Tipsport extraligy, alebo oktagon a to zadarmo.

Sledujte TV v zariadeniach iPhone, iPad alebo Android

Vďaka kvalitnej aplikácii je možné sledovať všetky zápasy Tipsport extraligy prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo iného zariadenia s pripojením na internet. V TV Tipsport, rovnako ako priame prenosy futbalových zápasov z Tipsport Extraligy, ktoré sú vysielané pravidelne, Tipsport TV tiež umožňuje sledovať športové prenosy z iných športov úplne zadarmo. Stačí si nainštalovať aplikáciu Tipsport a vychutnať si sledovanie obľúbeného športu naživo na svojom mobilnom zariadení.

TV Tipsport program

Každý deň je v Tipsport TV veľký výber z Live prenosov, čo je možné využiť pre sledovanie a zároveň tipovanie LIVE. Aktuálny priamy prenos nájdete na hlavnej stránke Tipsportu v časti TV a je denne aktualizovaný. Ponuka športových prenosov, ktoré môžete sledovať LIVE na Tipsport TV, je naozaj pestrá, napríklad:

  • bojové športy – UFC, Oktagon
  • hokej – NHL, Česká Tipsport extraliga, Slovenská extraliga, KHL
  • futbal – MS vo futbale, Premier League, La Liga, Liga majstrov
  • Basketbal – NBA, Európska liga, Majstrovstvá

A ďalšie prenosy z iných športov na TV Tipsport. V programe je vždy napísaná stávková udalosť + dátum + čas. Takže viete presne, kedy budú dostupné online prenosy zo zápasov, takže budete mať čas sa pripraviť na LIVE stávkovanie.

Na TV Tipsport a v LIVE stávkach je možné stavať LIVE tikety. Jednoducho si budete kombinovať predzápasové štatistiky, LIVE štatistiky + sledovať živý prenos na TV Tipsport. Ako teda vidíte, existuje veľa dôvodov, prečo si naladiť TV Tipsport a začať tipovať LIVE.

LIVE stávkovanie a TV Tipsport

Na TV tipsport je možné sledovať online prenosy a zároveň tipovať LIVE. V podstate to znamená livestream + LIVE tipovanie. Väčšina hráčov preferuje prenosy na kurzovej ponuke, čo je možné na tv tipsport. Navyše si môžete podať tiket zadarmo, keďže stávková kancelária ponúka aj bonus 20 EUR vo forme stávkového kreditu. Po podaní tiketu sú prenosy na tv tipsport úplne zadarmo. V kalendári športových prenosov nájdete množstvo zápas, ktoré budete môcť sledovať na tv tipsport a zároveň tipovať LIVE. V priebehu zápasu môžete využiť aj cashout, ak sa vám bude zdať sledovaním livestream, že bude výhodnejšie tiket predčasne vyplatiť.

Príklad: budete mať na tikete 1 tip na mma zápas, 2 tipy na nhl khl. Tieto 2 tipy na zápas v nhl a khl už vyšli a vy sledujete v tv tipsport mma zápas, avšak zápasníkovi už moc nedôverujete, takže bude vhodné tiket predčasne vyplatiť. Sledovaním priamych prenosov viete lepšie predvídať, či tiket uzatvoriť alebo nie. Na TV Tipsport máte tak značnú výhodu + bonus na prvé stávky. 

Nový účet – športové prenosy s bonusom 20 €

Ak ešte nemáte hráčske konto v Tipsporte a chcete využiť možnosť priamych prenosov zadarmo, potom je teraz ideálny čas otvoriť si účet u Tipsportu. Pri registrácii nového hráčskeho účtu môžete získať Tipsport bonus 4000 EUR + 20 EUR za dokončenie registrácia, takže môžete sledovať Tipsport TV LIVE živé prenosy a zároveň tipovať s kreditom zadarmo.

Registrovať sa, a tak sledovať priame prenosy zadarmo môžete aj priamo cez TV Tipsport tu >>

Chcem zadarmo 20 EUR

© Copyright 2023 Online Stávkovanie
Vaša žiadosť o odber nebola zaznamenaná. Prosím zopakujte.
Poslali sme vám potvrdzovací email. Prosím skontrolujte si vašu emailovú adresu.

Online Stávkovanie Newsletter

Exkluzívne bonusy a články každý týždeň!

Vaša e-mailová adresa je u nás v bezpečí a z newsletteru sa môžete kedykoľvek odhlásiť.