V tomto článku nájdete naše tipy, ktoré by mali zlepšiť vaše tipovanie na Over / Under. Tento typ stávkovej príležitosti môže byť vo futbale napríklad na nad / pod počet gólov, nad / pod počet rohov, nad / pod počet žltých kariet atď. Každý šport má iné bodové hodnotenie, takže pre jednoduchosť budeme vysvetľovať pomocou bodového hodnotenia vo futbale, teda góly.

Handicap Over/Under v kurzovom stávkovaní.

Online stávkové kancelárie, kde je možné tipovať over/under

Registračný bonus 20 EUR + 100 % bonus 4000 EUR

9.5

Stávka bez rizika za 20 EUR + 100 % bonus 5000 EUR

9.5

Stávka bez rizika za 30 EUR + 30 voľných otočiek

9.3

SYNOT TIP Bonus 2 000 EUR + RFB 40 EUR

9.0

Over / Under – tipovanie na príliš vysoký alebo nízky počet gólov

Tipujte stávkovú príležitosť Over / Under 2.5 na zápas vo futbale. Síce nájdete v stávkových kanceláriách vysoké kurzy na vysoký počet gólov alebo nízky počet gólov, ale hodnota bude nižšia. Prečo? Stávkové kancelárie majú zvyčajne vyššiu maržu na tieto počty gólov. Z toho vyplýva, že je potrebné hľadať hodnotu v „reálnych“ počtoch gólov.

Tipovanie na Over / Under 2.5 je najlepšia voľba pre dosiahnutie dlhodobo lepších výsledkov. Navyše je analýza zápasu oveľa jednoduchšia, keďže je možné nájsť štatistiku gólov hlavne na Over / Under 2.5.

Tipovanie Over / Under na základe krátkodobej analýzy

Klasická chyba tipujúceho je tipovanie na počet gólov na základe analýzy počtu gólov za posledného týždne. To ale nestačí, je potrebné sa pozerať na športové tímy z dlhšieho časového horizontu. Napríklad posledných 18 zápasov, kde je vyššia šanca zistiť, či konkrétny tím skutočne často skóruje alebo reálne skóruje menej a má len krátkodobú formu.

Dlhodobý časový horizont umožní tipujúcemu nájsť umelo zvýšený kurz, keďže väčšina (dav) berie do úvahy len krátkodobú formu a kurzy sú navýšené v prospech tipujúceho.

Over / Under – analýza formy doma a vonku

Tipovanie na Over / Under na základe celkovej formy je síce možné, ale je lepšie rozlišovať formu doma a formu vonku. Niektoré tímy skóruju viac, keď hrajú doma a niektoré tímy skórujú viac, keď hrajú na ihrisku hostí. Síce je logické, že tím bude skórovať hlavne na domácom ihrisku, avšak nie je to pravidlo. Z toho dôvodu je potrebné analyzovať počet gólov za posledné zápasy doma aj vonku.

Góly v posledných zápasov a priemerný počet gólov

Sledovanie priemerného počtu gólov je síce jednoduché, ale toto číslo môže byť skreslené. Napríklad Tím A má za posledných 15 zápasov priemerný počet gólov 2.7, avšak v 2 zápasoch padlo 7 a 6 gólov. Takže priemerný počet gólov je v tomto konkrétnom prípadne skreslené číslo. Je potrebné brať do úvahy aj takéto situácie pri výbere tipu v stávkových kanceláriách.

Tipovanie Over / Under – strelecký potenciál tímu

Analýza tipujúceho môže byť aj dôkladnejšia, teda sledovanie streleckého potenciálu tímu. To môže byť napríklad sledovanie počtu streleckých pokusov a počet striel na bránu v porovnaní s počtom reálne strelených gólov. Väčšina tipujúcich berie do úvahy iba štatistiku a nie potenciál. To dáva tipujúcemu výhodu, ktorý berie do úvahy aj strelecký potenciál, nájsť hodnotný kurz.

Over / Under – zhodnotenia reálnej situácie

Analýza na základe podobnej situácie, ktorá už nastala, je súčasťou kvalitnej celkovej analýzy. Príkladom môže byť športový tím A, ktorý je outsider a hrá vonku. Končia zápasy často vysokou prehrou alebo nie? Druhým príkladom môže byť športový tím B, ktorý je favorit a hrá vonku. Bol favorit aktívny po skórovaní prvého gólu aktívny alebo nie? Nie každý favorit sa bude snažiť skórovať ďalšie góly po prvom góle na ihrisku hostí.

Tipovanie na základe posledných zápasov

Súčasťou analýzy môže byť aj zhodnotenie posledných zápasov medzi športovými klubmi, ktoré proti sebe nastúpia. Nastupujúce tímy môžu mať hlavne defenzívny štýl hrania, ale keď nastúpia proti sebe, hrá sa otvorený a ofenzívny štýl. To môže znamenať vyšší počet gólov v zápase. Je ale potrebné brať do úvahy fakt, že tieto zápasy sa odohrávajú menej často a nemá zmysel analyzovať vzájomný zápas, ktorý sa odohral 5 rokov dozadu. Ideálne je brať do úvahy posledné 3 vzájomne zápasy.

Online stávkové kancelárie, kde je možné tipovať over/under

Registračný bonus 20 EUR + 100 % bonus 4000 EUR

9.5

Stávka bez rizika za 20 EUR + 100 % bonus 5000 EUR

9.5

Stávka bez rizika za 30 EUR + 30 voľných otočiek

9.3

SYNOT TIP Bonus 2 000 EUR + RFB 40 EUR

9.0
© Copyright 2023 Online Stávkovanie
Vaša žiadosť o odber nebola zaznamenaná. Prosím zopakujte.
Poslali sme vám potvrdzovací email. Prosím skontrolujte si vašu emailovú adresu.

Online Stávkovanie Newsletter

Exkluzívne bonusy a články každý týždeň!

Vaša e-mailová adresa je u nás v bezpečí a z newsletteru sa môžete kedykoľvek odhlásiť.