betRing
4.8

betRing

St├ívkov├Ż kredit 20 EUR + 100 % bonus 2 000 EUR
Hlavná stránka » betRing
V├Żhody
 • Mo┼żnos┼ą kombin├ície predz├ípasov├ęho tipu a LIVE tipu
 • ┼Żiv├ę prenosy, Matchtracker, preh─żadn├ę ┼ítatistiky
 • Cashout (pred─Źasn├ę vyplatenie tiketu)
 • Anal├Żzy, ring (Tiket ar├ęna), ring In┼ípir├ícia
 • Vernostn├Ż program
 • Odmena vo forme bonusu za ka┼żd├║ aktivitu
 • Virtu├ílne hry a ┼ípecialita betRing Fantasy
Nev├Żhody
 • Nie je mo┼żn├ę poda┼ą rozpisov├Ż tiket
 • Nedostupn├ę alternat├şvne platobn├ę met├│dy ako Skrill, Paysafecard ─Ćal┼íie

BetRing je ├║plne nov├í slovensk├í st├ívkov├í kancel├íria, v ktorej je mo┼żn├ę uzatv├íra┼ą predz├ípasov├ę st├ívky alebo v priebehu z├ípasu, ─Źi┼że LIVE st├ívky. Na Slovensku bola zalo┼żen├í v roku 2021 a m├í platn├║ slovensk├║ licenciu od URHH. To znamen├í, ┼że st├ívkov├í kancel├íria betRing je plne leg├ílna st├ívkov├í kancel├íria v ktorej m├┤┼żete tipova┼ą aj za vysok├ę vklady. Taktie┼ż m├íte istotu, ┼że v├Żhra bude v poriadku vyplaten├í na v├í┼í bankov├Ż ├║─Źet, ke─Ć┼że maj├║ platn├║ licenciu a hern├Ż pl├ín.┬á

Obsah:

Ako za─Źa┼ą tipova┼ą v betRing – Registr├ícia hr├í─Źskeho konta

Pre uzatvorenie prvej st├ívky v st├ívkovej kancel├írii betRing je potrebn├ę si zalo┼żi┼ą hr├í─Źske konto. Takto bude mo┼żn├ę uzatv├íra┼ą tikety pred z├ípasom alebo LIVE.

Registrova┼ą sa m├┤┼żete tu v betRing >>

betRing Registrácia

betRing kurzov├í ponuka, ┼íportov├ę tipovanie

St├ívkov├í kancel├íria betRing m├í skvel├║ kurzov├║ ponuku na mno┼żstvo ┼íportov├Żch aj ne┼íportov├Żch udalost├ş. Stavi┼ą si m├┤┼żete na ob─ż├║ben├ę ┼íporty ako futbal, tenis, hokej a basketbal. Tipova┼ą je mo┼żn├ę aj na menej popul├írne ┼íporty ako golf, h├ídzan├í, florbal, baseball, stoln├Ż tiket a ─Ćal┼íie. V zimnej sez├│ne si pod├íte tiket v betRing n├í alpsk├ę ly┼żovanie, biatlon, behy na ly┼żiach, skoky na ly┼żiach a ─Ćal┼íie. V poslednej dobe s├║ na Slovensku popul├írne bojov├ę ┼íporty, hlavne MMA. Taktie┼ż s├║ popul├írne e-┼íporty ako CS:GO, Dota 2, LOL a ─Ćal┼íie, a to v┼íetko je mo┼żn├ę tipova┼ą v betRingu.

─îo n├ís hne─Ć zaujalo je ve─żmi praktick├ę prepnutie medzi tipovan├şm na z├ípasy a umiestnenie ┼íportov├ęho klubu v lige alebo poh├íri. Toto je dos┼ą praktick├í vec st├ívkovej kancel├írie betRing, ke─Ć tipuj├║ci preferujete dlhodob├ę st├ívky.

betRing kurzová ponuka

St├ívkov├ę pr├şle┼żitost├ş v betRing

Ku ka┼żd├ęmu ┼íportu s├║ v st├ívkovej kancel├írii betRing priraden├ę in├ę st├ívkov├ę pr├şle┼żitosti. P├í─Źi sa n├ím, ┼że hlavn├í kurzov├í ponuka je rozdelen├í responz├şvne pre ka┼żd├Ż ┼íport. Tak napr├şklad na futbal s├║ hlavn├ę st├ívkov├ę pr├şle┼żitosti – v├Żsledok z├ípasu a po─Źet g├│lov. Na z├ípas v hokeji je to celkov├Ż po─Źet g├│lov, handicap a v├ş┼ąaz z├ípasu. Na z├ípas v tenise je to v├Żsledok z├ípasu a po─Źet gemov v z├ípase.

Podst├ívky je mo┼żn├ę rozbali┼ą kliknut├şm na ─Ź├şslo pod z├ípasom, napr. 88 >, ─Źo znamen├í, ┼że v kurzovej ponuke betRingu je ─Ćal┼í├şch 88 st├ívkov├Żch pr├şle┼żitost├ş k tomuto z├ípasu.

Podstávky v kurzovej ponuke

Pr├şklad z├ípasu vo futbale a v├Żber st├ívkov├Żch pr├şle┼żitost├ş:

 • Hlavn├ę st├ívky – v├Żsledok z├ípasu 1X2 a po─Źet g├│lov Pod/Nad.
 • Ved─żaj┼íie st├ívky – 1. g├│l v z├ípase, oba t├şmy daj├║ g├│l, presn├Ż v├Żsledok, pol─Źas a kone─Źn├Ż v├Żsledok z├ípasu.
 • ─îasov├ę a t├şmov├ę st├ívky – min├║ta 1. g├│lu, g├│l t├şmu v intervale 15 min├║t, ─Źist├ę konto, presn├Ż po─Źet g├│lov t├şmu.
St├ívkov├ę pr├şle┼żitosti na z├ípas vo futbale

─Äal┼í├ş pr├şklad st├ívkov├Żch pr├şle┼żitost├ş v betRingu, ale v hokejovom z├ípase:

 • Popul├írne st├ívky – celkov├Ż po─Źet g├│lov, handicap, v├ş┼ąaz z├ípasu
 • ─Äal┼íie st├ívky – po─Źet g├│lov do rozhodnutia, v├Żsledok 1. tretiny, v ktorej tretine padne najviac g├│lov
 • ┼ápeci├ílne st├ívky – strelec g├│lu, asistencia hr├í─Źa v z├ípase, min├║ta g├│lu v tretine
St├ívkov├ę pr├şle┼żitosti na z├ípas v hokeji

Preh─żadn├ę filtre v kurzovej ponuke

Vychyt├ívkou betRingu s├║ filtre, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ efekt├şvne prisp├┤sobi┼ą kurzov├║ ponuku tipuj├║cemu, tak┼że nemus├ş dlho h─żada┼ą ob─ż├║ben├ę st├ívkov├ę pr├şle┼żitosti.

Po rozkliknut├ş konkr├ętneho z├ípasu je mo┼żn├ę efekt├şvne vybera┼ą aj z ostatn├Żch z├ípasov tej istej ligy, Napr. si vyberiete z├ípas v 1. ─Źeskej lige a hne─Ć m├íte mo┼żnos┼ą si zvoli┼ą in├Ż z├ípas z 1. ─Źeskej ligy bez nutnosti prekliku sp├Ą┼ą.

─îasov├ę a kurzov├ę filtre

Z├ípasy je mo┼żn├ę v betRingu filtrova┼ą pod─ża ─Źasu takto:

 • do 1 hodiny
 • do 4 hod├şn
 • dnes
 • zajtra

Kurzov├║ ponuku je mo┼żn├ę filtrova┼ą aj pomocou v├Ż┼íky kurzu pos├║van├şm padla v rozmedz├ş kurzov od 1.01 – 1000.00. Takto to bohate sta─Ź├ş na filtr├íciu pod─ża kurzov.

Filtrácia kurzovej ponuky betRing

betRing podanie tiketu, kontrola tiketu a overenie tiketu

Podanie tiketu

V st├ívkovej kancel├írii betRing je mo┼żn├ę poda┼ą 2 typy tiketov:

 1. jednoduch├Ż tiket SOLO
 2. zlo┼żen├Ż tiket AKO

Jednoduch├Ż SOLO tiket

SOLO tiket umo┼ż┼łuje v betRingu poda┼ą tiket len na jeden z├ípas, resp. na jeden tip. Toto je ve─żmi jednoduch├ę a netreba to moc vysvet─żova┼ą, jednoducho si vyberiete tip, v├Ż┼íku vkladu a uzatvor├şte tiket.

Jednoduch├Ż tiket betRingu

Zlo┼żen├Ż AKO tiket

AKO tiket je v st├ívkovej kancel├írii betRing taktie┼ż mo┼żn├ę uzatvori┼ą, v├Żberom nieko─żk├Żch tipov. Tiket mus├ş by┼ą, ale ├║plne v├Żhern├Ż, ─Źi┼że ka┼żd├Ż tip mus├ş by┼ą spr├ívny. v opa─Źnom pr├şpade bude tiket nev├Żhern├Ż.

AKO tiket

Kombin├ícia predz├ípasov├ęho tipu a LIVE tipu je v betRingu mo┼żn├í, ─Źo je ve─żk├ę plus. In├Żmi slovami, m├┤┼że┼ąe zostavi┼ą AKO tiket z tipu napr├şklad na z├ípas vo futbale 15 min├║t pred z├ípasom a z tipu na hokejov├Ż z├ípas v ktorom prebieha 10 min├║ta 1. tretiny.

Podanie rozpisov├ęho tiketu v betRingu nie je mo┼żn├ę, ─Źo je ve─żk├í ┼íkoda. Ver├şme, ┼że sa to ─Źasom zmen├ş.

Overenie tiketu betRingu

Preverenie tiketu je mo┼żn├ę priamo na hr├í─Źskom konte, ke─Ć┼że t├íto st├ívkov├í kancel├íria je moment├ílne na Slovensku plne online. Moment├ílne nemaj├║ ani partnersk├ę prev├ídzky, ako napr├şklad ┼íportov├ę bary a pod.

Overenie tiketu je teda mo┼żn├ę len na online hr├í─Źskom ├║─Źte v z├ílo┼żke podan├Żch tiketov.

Druhy stávok v betRingu

V online st├ívkovej kancel├írii betRing je mo┼żn├ę uzatvori┼ą tieto druhy st├ívok:

 • S├│lo st├ívka – jedn├í st├ívkov├í pr├şle┼żitos┼ą na tikete
 • AKO st├ívka – nieko─żko st├ívkov├Żch pr├şle┼żitost├ş na jednom tikete
 • ringExpert – AKO st├ívka, av┼íak so st├ívkov├Żmi udalos┼ąami, ktor├ę si vopred ur─Ź├ş betRingu. Za v├Żhru tak├ęhoto tiketu je dodato─Źn├Ż bonus vo forme re├ílnej hotovosti. V┼íimli sme si, ┼że aktu├ílne je tento bonus vo v├Ż┼íke 1000 EUR
 • ringSafe – druh AKO st├ívky, v ktorej m├┤┼że by┼ą jeden tip nespr├ívny a tiket bude aj tak v├Żhern├Ż
 • Dvojit├í ┼íanca – st├ívka, ktor├í kombinuje v├Żsledok 1. pol─Źasu a kone─Źn├ęho v├Żsledku v tom istom z├ípase
 • ringDuel – fikt├şvny z├ípas, kde t├şmy s├║ vybran├ę st├ívkovou kancel├íriou betRing

betRing LIVE stávkovanie

LIVE st├ívkovanie betRing je skvelou mo┼żnos┼ąou tejto st├ívkovej kancel├írie. Kurzy s├║ zvy─Źajne aktualizovan├ę ve─żmi r├Żchlo, ─Źo d├íva v├Żhodu oproti in├Żm st├ívkov├Żm kancel├íri├ím. Kurzov├í LIVE ponuka zah┼Ľ┼ła aj podst├ívky ako napr. handicapy, celkov├Ż po─Źet g├│lov, v├ş┼ąazn├Ż rozdiel a ─Ćal┼íie. LIVE tipovanie je mo┼żn├ę v betRingu nielen na ob─ż├║ben├ę ┼íporty ako NHL, NBA, MS v hokeji a EURO, ale aj na menej prest├ş┼żne s├║┼ąa┼że. Napr├şklad 5. anglick├í liga.

Prebiehaj├║ce z├ípasy je mo┼żn├ę sledova┼ą pomocou trackeru, alebo live streamu v ringTV, ak je dostupn├Ż.

LIVE kurzová ponuka v betRingu

V samostatnej sekcii LIVE n├íjdete mno┼żstvo st├ívkov├Żch pr├şle┼żitost├ş k ┼íportov├Żm udalostiam, hlavne k prest├ş┼żnym. Hlavne cez v├şkend je k dispoz├şcii ve─ża z├ípasov s LIVE streamom. LIVE kurzov├í ponuka je rozdelen├í na hlavn├ę st├ívky a ─Ćal┼íie (doplnkov├ę st├ívky). Pr├şkladom m├┤┼że by┼ą NHL z├ípas, ktor├Ż m├í LIVE st├ívky rozdelen├ę takto:

 • hlavn├ę LIVE st├ívky – celkov├Ż po─Źet g├│lov, handicap, v├ş┼ąaz z├ípasu
 • ved─żaj┼íie LIVE st├ívky – v├Żsledok 1. tretiny, po─Źet g├│lov v 1. tretine, g├│l v min├║te, v ktorej tretine padne najviac g├│lov
NHL LIVE kurzová ponuka

─Äal┼í├ş pr├şklad m├┤┼że by┼ą LIVE kurzov├í ponuka betRing na NBA z├ípas. Rozdelenie kurzov je takto:

 • V┼íetky st├ívky – v├ş┼ąaz z├ípasu, po─Źet bodov, handicap
 • ┼átvrtiny, pol─Źasy a body – v├Żsledok ┼ítvrtiny, body v 1. pol─Źase, kto dosiahne ako prv├Ż 10 bodov
NBA LIVE kurzová ponuka

St├ívkov├ę udalosti sa bud├║ l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od typu ┼íportu a ako dlho u┼ż z├ípas prebieha. Tak napr├şklad ak budete chcie┼ą poda┼ą LIVE tiket na z├ípas Barcelona – Dynamo Minsk v 80. min├║te hracieho ─Źasu a Barcelona vyhr├íva 2 : 0, kurzy na v├Żhru Barcelony u┼ż pravdepodobne nebud├║ v├┤bec dostupn├ę.

Sekcia LIVE betRing – preh─żadnos┼ą

Desktop verzia LIVE betRing

Ak preferujete tipovanie na PC, potom ocen├şte preh─żadn├║ sekciu betRing LIVE, ktor├í je rozdelen├í do 3 panelov:

 • 1. panel – LIVE st├ívkov├ę udalosti s aktu├ílnym ─Źasom z├ípasov
 • 2. panel – Tabu─żka s LIVE ┼ítatistikami, napr. pre futbalov├Ż z├ípas to je po─Źet ┼żlt├Żch a ─Źerven├Żch kariet, po─Źet rohov, penalty a strely na br├ínu. Pod tabu─żkou je kompletn├í LIVE kurzov├í ponuka na konkr├ętny z├ípas.
 • 3. panel – betRing TV (┼żiv├Ż prenos), Matchtracker, LIVE ┼ítatistiky a predz├ípasov├ę ┼ítatistiky, chat s ostatn├Żm hr├í─Źmi v st├ívkovej kancel├írii betRing, chat z├íkazn├şcka podpora.
Desktop verzia LIVE betRing

St├ívkov├í kancel├íria betRing m├í ve─żmi preh─żadn├║ sekciu LIVE, ktor├í je rozdelen├í na nieko─żko panelov vr├ítane ┼ípeci├ílnych st├ívok a LIVE ┼ítatistiky.

betRing LIVE na mobile a aplikácii

Skvelou spr├ívou je, ┼że nov├í st├ívkov├í kancel├íria betRing m├í webov├ę str├ínky optimalizovan├ę pre mobiln├ę zariadenia a maj├║ vlastn├║ aplik├íciu. betRing Aplik├ícia je samozrejme viac preh─żadnej┼íia, av┼íak aj na mobilnom webe je dobre spracovan├í LIVE ponuka. V podstate betRing m├í na mobilnom webe a v aplik├ícii to ist├ę u┼ż├şvate─żsk├ę prostredie vr├ítane LIVE kurzovej ponuky. V├Żhodou appky je ale r├Żchlos┼ą a samozrejme je mo┼żn├ę nastavi┼ą r├┤zne upozornenia a podobne.

LIVE tipovanie na mobile betRing

betRing LIVE kurzov├í ponuka je v mobilnej aplik├ícii a na mobilnom webe rozdelen├í zostupne takto:

 • Match tracker, ┼ítatistiky, LIVE stream
 • Kompletn├í kurzov├í ponuka a mo┼żnos┼ą filtr├ície napr├şklad na handicap, g├│ly, pol─Źasy, rohy, ─Źasy, t├şmy a ─Ćal┼íie.

V├Żhodou je, ┼że aplik├ícia je r├Żchla a LIVE kurzov├í ponuka je preh─żadn├í aj na mobile webe, tak┼że st├ívkov├í kancel├íria betRing m├┤┼że v tomto konkurova┼ą st├ívkov├Żm kancel├íri├ím ako Tipsport, Fortuna a ─Ćal┼íie.

betRing štatistiky

Predz├ípasov├ę ┼ítatistiky

betRing m├í ┼ítatistiky zostaven├ę v spolupr├íci s firmou Betradar, ─Źo je prakticky u ka┼żdej st├ívkovej kancel├írie na Slovensku. Ka┼żdop├ídne tieto ┼ítatistiky s├║ preh─żadn├ę a dostato─Źne podrobn├ę pre anal├Żzu. V betRing ┼ítatistike n├íjdete napr├şklad tieto d├┤le┼żit├ę ┼ítatistick├ę parametre:

 • tabu─żka formy, s├ęrie v├ş┼ąazstiev a prehier
 • posledn├ę z├ípasy (v├Żsledok, d├ítum a ─Źas odohrania, kurzy a ─Ćal┼íie)
 • nasleduj├║ce z├ípasy
 • ┼ítatistika hr├í─Źov
 • po─Źet g├│lov nad/pod
 • ┼żlt├ę a ─Źerven├ę karty, rozhodcovia

Ako vid├şte predz├ípasov├ę ┼ítatistiky s├║ skuto─Źn├ę komplexn├ę a mali by poskytn├║┼ą hr├í─Źovi dostato─Źn├Ż preh─żad o situ├ícii za posledn├ę z├ípasy oboch t├şmov, ktor├ę proti sebe nast├║pia.

Predz├ípasov├ę ┼ítatistiky betRing
konkr├ętny z├ípas v Betringu

LIVE štatistiky

Okrem predz├ípasov├Żch ┼ítatist├şk s├║ k dispoz├şcii aj LIVE ┼ítatistiky po─Źas z├ípasu. betRing spolupracuje so spolo─Źnos┼ąou Betradar, ktor├í poskytuje ┼ítatistiky v re├ílnom ─Źase. Sledova┼ą ich je mo┼żn├ę priamo v sekcii LIVE. Tieto ┼ítatistiky je mo┼żn├ę kombinova┼ą s predz├ípasov├Żmi ┼ítatistikami, av┼íak kompletn├Ż preh─żad je k dispoz├şcii a┼ż po otvoren├ş v novom okne.

betRing LIVE štatistiky

Pri z├ípase vo futbale s├║ dostupn├ę napr├şklad tieto ┼ítatistick├ę parametre:

 • strely na br├ínu a mimo br├ínu, zablokovan├ę strely, rohov├ę kopy, ┼żlt├ę a ─Źerven├ę karty
 • posledn├ę vz├íjomn├ę z├ípasy, priemern├Ż po─Źet strelen├Żch g├│lov
 • Ligov├í tabu─żka Na┼żivo
 • ─Źasov├í os s udalos┼ąami a koment├írmi ako napr├şklad vhadzovanie, vo─żn├Ż kop, strela na br├ínu, striedanie
 • zostavy, ┼żlt├ę a ─Źerven├ę karty a striedania hr├í─Źov

LIVE ┼ítatistiky je mo┼żn├ę kombinova┼ą so ┼żiv├Żm prenosom betRing TV a matchtrackerom.

betRing Matchtracker

Matchtracker je be┼żn├í funkcia dostupn├í v st├ívkov├Żch kancel├íri├ích na Slovensku. Je to v podstate n├íhrada za ┼żiv├Ż prenos (LIVE stream) z├ípasu. T├íto funkcia sleduje udalosti a zaznamen├íva ich na ─Źasovej osi hracieho ─Źasu. Na ─Źasovej osi je mo┼żn├ę sledova┼ą ┼żlt├ę karty, striedania, g├│ly a sp├┤sob sk├│rovania ─Ćal┼íie. Z├íle┼ż├ş od konkr├ętneho ┼íportu.

betRing Matchtracker

Matchtracker + LIVE stream v kombin├íci├ş s LIVE ┼ítatistikami a predz├ípasov├Żmi ┼ítatistikami je ide├ílne kombo v betRingu, ktor├ę umo┼ż┼łuje poda┼ą LIVE tiket s maxim├ílnym preh─żadom o situ├ícii.

Medzit├Żm je mo┼żn├ę chatova┼ą so z├íkazn├şckou podporou v pop-up okne, ktor├ę m├┤┼że by┼ą otvoren├ę aj po─Źas LIVE tipovania. Pr├şpadne m├┤┼żete chatova┼ą s ostatn├Żmi hr├í─Źmi v spolo─Źnom chate.

betRing TV

St├ívkov├í kancel├íria betRingu m├í vlastn├║ TV v ktorej je mo┼żn├ę sledova┼ą priame prenosy zo z├ípasov. K dispoz├şcii s├║ tis├şcky streamov, ktor├ę je mo┼żn├ę sledova┼ą priamo v sekcii LIVE, alebo cez preh─żad prenosov v RingTV. Nie─Źo podobn├ę, ako telev├şzny program, av┼íak tu sa jedn├í iba o ┼íportov├ę udalosti.

betRing TV m├┤┼żete sledova┼ą priamo v sekcii LIVE, ak je dostupn├Ż stream ku konkr├ętnemu z├ípasu.

betRing Cashout

Pred─Źasn├ę vyplatenie v├Żhry je v betRingu mo┼żn├ę, ─Źo je super, ke─Ć┼że sa jedn├í o mlad├║ st├ívkov├║ kancel├íriu na Slovensku s licenciou od URHH. Cashout je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą aj ke─Ć m├íte na tikete predz├ípasov├Ż tip a LIVE tip. betRing takto umo┼ż┼łuje chyti┼ą slu┼ín├Ż bal├şk napr├şklad v pr├şpade pochybnost├ş o poslednom tipe na tikete. Samozrejme Cashout je ├║plne be┼żn├Ż ┼ítandard slovensk├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ş, tak┼że v tomto betRing neupad├í.

F├│rum a chat v betRingu

S ostatn├Żmi hr├í─Źmi je mo┼żn├ę komunikova┼ą pomocou v┼íeobecn├ęho ring chatu, alebo v sekcii LIVE. Ring chat je v podstate tak├ę f├│rum, kde je mo┼żn├ę zdie─ża┼ą tiket, tipy at─Ć.

Chat je dostupn├Ż v samostatnej sekcii Chat a LIVE chat je mo┼żn├ę n├íjs┼ą priamo v sekcii LIVE.

F├│rum a chat v Betringu

Ring, Ring in┼ípir├ítor a Ticket ar├ęna

─Äal┼íou vychyt├ívkou v tejto st├ívkovej kancel├írii je betRing ticket ar├ęna. Tato sekcia je rozdelen├í na tieto ─Źasti:

 • HITY – ─Źo s├║ popul├írne tikety, ktor├ę boli v├Żhern├ę
 • SMOLIARI – nev├Żhern├ę tikety, av┼íak ve─żmi tesne, napr├şklad o jeden z├ípas
 • Ring – uzatvoren├ę tikety od TOP tip├ęrov, ktor├ę si m├┤┼żete skop├şrova┼ą pr├şpadne zdie─ża┼ą odkaz.
 • INFLUENCERI – najakt├şvnej┼í├ş tip├ęri, ktor├ş s├║ v betRing tiket ar├ęne.

Tikety v sekcii HITY a SMOLIARI je mo┼żn├ę filtrova┼ą pod─ża:

 1. najvyššieho kurzu
 2. v├Ż┼íky v├Żhry
 3. pod─ża po─Źtu z├ípasov

Filtr├íciu je mo┼żn├ę ─Źasovo upravi┼ą na dnes, v─Źera, posledn├Ż t├Ż┼żde┼ł, posledn├Ż mesiac alebo posledn├Ż rok.

V sekcii Ring je mo┼żn├ę filtrova┼ą tikety od najlep┼í├şch hr├í─Źov ve─żmi efekt├şvne. Filtrova┼ą je mo┼żn├ę pod─ża:

 • pod─ża st├ívkovej udalosti
 • vkladu
 • kurzu
 • po─Źtu z├ípasov
 • typu tiketu – SOLO alebo AKO
 • od ak├ęho konkr├ętneho hr├í─Źa je tiket
 • Vypr┼í├ş za ak├║ dobu – dnes, zajtra, do 3 dn├ş, do t├Ż┼żd┼ła

V betRing tiket ar├ęne sekcia INFLUENCERI je mo┼żn├ę filtrova┼ą influencerov ─Źasovo za cel├║ dobu, rok alebo 90 dn├ş.

betRing mapa v├ş┼ąazov

St├ívkov├í kancel├íria betRing pon├║ka aj ┼ípeci├ílnu mo┼żnos┼ą sledovania, kde na Slovensku sa vyhr├íva. V podstate sa jedn├í o interakt├şvnu mapu Slovenska, kde je mo┼żn├ę v re├ílnom ─Źase sledova┼ą, kde a ko─żko vyhr├ívaj├║ hr├í─Źi v st├ívkovej kancel├írii betRingu. Takto je mo┼żn├ę sledova┼ą a in┼ípirova┼ą sa od in├Żch hr├í─Źov, ktor├Ż maj├║ v├ş┼ąazn├║ ┼ín├║ru v├Żhier a poda┼ą podobn├ę ─Źi, rovnak├ę tikety.

Anal├Żzy v betRingu

betRing pon├║ka tipuj├║cim mo┼żnos┼ą zdie─ża┼ą kr├ítku anal├Żzu ostatn├Żm hr├í─Źom. Anal├Żza m├┤┼że ma┼ą maxim├ílne 500 znakov. St├ívkov├í kancel├íria betRing odme┼łuje akt├şvnych tipuj├║cich za nap├şsane anal├Żzy + sa m├┤┼że tip├ęr zvidite─żni┼ą kvalitou anal├Żzy. Seri├│zny tip├ęr vie ako tipova┼ą so ziskom.

betRing Fantasy

sekcia Fantasy je skvelou vychyt├ívkou betRing st├ívkovej kancel├írie a z├írove┼ł ├║plnou novinkou na Slovenskom trhu. Fantasy je len pre z├íbavu, ale betRing odme┼łuje hr├í─Źov za hranie t├Żchto hier bonusom St├ívka na n├ís. Princ├şp Fantasy je jednoduch├Ż, vyberiete s├ş 6 hr├í─Źov z oboch t├şmov a zbierate body pod─ża v├Żkonov t├Żchto hr├í─Źov v z├ípase. Najlep┼í├ş traja betRing fantasy v├ş┼ąazi v ka┼żdom z├ípase bonus vo v├Ż┼íke 5/3/1 EUR.

betRing Fantasy je rozdelená takto:

 • Futbal
 • Premier League
 • NHL
 • Livemaster – v├Żzvy na tipy – kto dostane najbli┼ż┼íiu ┼żlt├║ kartu, rohov├Ż kop alebo kto d├í najbli┼ż┼í├ş g├│l.
 • Sportmaster – ─Ćal┼íie v├Żzvy na tipy ako napr├şklad, ktor├Ż z t├şmov otvor├ş sk├│re, kto bude ├║spe┼ín├Ż strelec.

Za aktivitu a z├íbavu betRing odme┼łuje bonusom St├ívka na n├ís.

betRing Cesta v├ş┼ąaza, betRing Vernostn├Ż program

St├ívkov├í kancel├íria betRing pon├║ka st├ívkuj├║cim mo┼żnos┼ą zaznamena┼ą svoju vlastn├║ cestu v├ş┼ąaza. Ide v podstate o vernostn├Ż program, ktor├Ż odme┼łuje akt├şvnych hr├í─Źov. Akt├şvny hr├í─Ź pln├ş v├Żzvy a postupuje ─Ćalej levelmi. betRing Cesta v├ş┼ąaza odme┼łuje St├ívkou na n├ís (kredit zdarma na tipovanie). Okrem toho je mo┼żn├ę z├şska┼ą r├┤zne trofeje, medaile a odznaky za splnen├ę ├║lohy. 

Vernostn├Ż program a zbieranie bodov

betRing pon├║ka zauj├şmav├║ mo┼żnos┼ą odme┼łovania prakticky za ka┼żd├║ st├ívkov├║ aktivitu. V┼żdy sa hr├í o t├║ ist├║ odmenu a to je St├ívka na n├í┼í v hodnote 10 EUR. Ka┼żd├Ż hr├í─Ź ma dostato─Źn├Ż preh─żad o tom, ko─żko bodov ost├íva z├şska┼ą do ─Ćal┼íej st├ívky na n├ís. Vernostn├ę body sa pripisuj├║ za p├şsanie anal├Żz, zdie─żanie tiketov, anal├Żzy na Facebooku a denn├ę pou┼ż├şvanie mobilnej aplik├ície. betRing body je mo┼żn├ę z├şska┼ą aj in┼ípir├íciou ostatn├Żch tip├ęrov.  

Ako z├şska┼ą vernostn├ę bonusy a ko─żko ich dostanem za jednotliv├ę aktivity?

Vernostn├ę body je mo┼żn├ę z├şskava┼ą takto:

 • Podanie tiketu s kurzom 3.00 a viac a vkladom 1 EUR = 1 bod. Za ka┼żd├ę ─Ćal┼íie podan├ę 1 EUR s kurzom 3.00 je mo┼żn├ę z├şska┼ą 1 bod. Pr├şklad: Pod├ím LIVE tiket s kurzom 3.2 a s vkladom 10 EUR = z├şskam 10 bodov.
 • Zdie─żanie tiketu alebo anal├Żzy na FB = 15 bodov, av┼íak maxim├ílne 2 tikety alebo anal├Żzy denne.
 • Za vytvorenie anal├Żzy = 100 bodov
 • Odohranie fantasy futbalu alebo fantasy NHL z├ípasu = 10 bodov, av┼íak denne maxim├ílne 1 z├ípas.
 • Za in┼ípir├íciu betRing v├ş┼ąaza, ktor├Ż skop├şruje v├í┼í tiket, ktor├Ż bol zdie─żan├Ż s ostatn├Żm hr├í─Źmi v ringu = 20 bodov.

Za ka┼żd├Żch 1000 bodov je mo┼żn├ę automaticky z├şska┼ą betRing bonus St├ívka na n├ís 10 EUR.

betRing levely

Za posunutie na ─Ćal┼í├ş hr├í─Źsky level je odmena. Najvy┼í┼í├ş level, resp. samotn├Ż vrchol hry je odmena vo forme bonusu a┼ż vo v├Ż┼íke 150 EUR. St├ívkov├í kancel├íria ma 5 levelov, ─Źi┼że 5. level je najvy┼í┼í├ş, kde aj najvy┼í┼íia odmena. Levely s├║ ozna─Źen├ę takto:

 • Nov├í─Źik – pre dosiahnutie levelu sta─Ź├ş zalo┼żi┼ą hr├í─Źskeho konto, realizova┼ą prv├Ż vklad, stiahnu┼ą aplik├íciu betRing, prihl├ísi┼ą sa prv├Żkr├ít. Taktie┼ż je potrebn├ę ma┼ą aspo┼ł 1 v├Żhern├Ż tiket, zvoli┼ą si v profile avatar.
 • Hr├í─Ź – tento level je mo┼żn├ę dosiahnu┼ą uzatv├íran├şm predz├ípasov├Żch a LIVE st├ívok, vr├ítane uzatv├íranie r├┤znych podst├ívok, pou┼żit├şm cashoutu a ┼ípeci├ílnych st├ívok.
 • Borec – level je pre sk├║senej┼í├şch hr├í─Źov, ktor├Ż zdie─żaj├║ svoje tikety v Ringu a na FB, p├ş┼íu vlastn├ę anal├Żzy.
 • Prof├şk
 • Legenda – tu je mo┼żn├ę z├şska┼ą odmenu a┼ż 150 EUR.

V├Żzvy v betRingu

Plnen├şm v├Żziev od betRingu je mo┼żn├ę z├şska┼ą ─Ćal┼íie bonusy zdarma. betRing V├Żzvy m├┤┼żu vyzera┼ą napr├şklad takto:

 • zdie─żajte 7 dn├ş po sebe tikety na svojom Facebooku
 • podajte 20 tiketov na z├ípasy v NHL
 • uzatvorte r├┤zne typy st├ívok na Premier League, napr├şklad LIVE st├ívky, handicap, strelec g├│lu, presn├Ż v├Żsledok, AKO tiket a podobne.

betRing bonusy

Za registr├ícia nov├ęho hr├í─Źske konta je mo┼żn├ę v st├ívkovej kancel├írii betRing z├şska┼ą 2 vstupn├ę bonusy.

 • 100 % bonus a┼ż do v├Ż┼íky 2000 EUR
 • 20 EUR St├ívka na n├ís

Prv├Ż bonus sa ur─Ź├ş na z├íklade v├Ż┼íky prv├ęho vkladu, av┼íak maxim├ílne do v├Ż┼íky 2000 EUR. Tak┼że ak vlo┼ż├şte 1000 EUR z├şskate 1000 EUR vstupn├Ż bonus. Druh├Ż betRing vstupn├Ż bonus je za dokon─Źenie registr├ície. V├Ż┼íka bonusu je 20 EUR vo forme st├ívkov├ęho kreditu, ktor├Ż je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą pre uzatvorenie prvej st├ívky. Postup ako aktivova┼ą obidva bonusy a vyu┼żi┼ą ich naplno, n├íjdete v na┼íom ─Źl├ínku betRing bonus.

Platobn├ę met├│dy betRing

Realizova┼ą vklady a v├Żbery v st├ívkovej kancel├írii betRing je mo┼żn├ę nieko─żk├Żm platobn├Żmi met├│dami. Vklad na hr├í─Źske konto je mo┼żn├ę:

 1. online bankov├Żm prevodom – platobn├í br├ína V├ÜB, Tatra Banka a Slovensk├í sporite─ż┼ła
 2. prevodom na bankov├Ż ├║─Źet betRing – pri prevode je potrebn├ę uvies┼ą ako variabiln├Ż symbol rodn├ę ─Ź├şslo bez lomky a do pozn├ímky u┼ż├şvate─żsk├ę meno
 3. platobnou kartou

Dot├ícia hr├í─Źskeho konta online bankov├Żm prevodom a platobnou kartou je okam┼żit├í. V pr├şpade prevodu na ├║─Źet, to m├┤┼że trva┼ą a┼ż 2 pracovn├ę dni.

Minim├ílny vklad na hr├í─Źske konto je 10 EUR.

V├Żbery z hr├í─Źskeho konta je mo┼żn├ę moment├ílne iba bankov├Ż prevodom. Sta─Ź├ş zada┼ą sumu, ktor├║ chcete vybra┼ą, IBAN svojho bankov├ęho ├║─Źtu a potvrdi┼ą v├Żber.

Minim├ílna suma pre v├Żber z hr├í─Źskeho konta je 10 EUR.

Z├ívere─Źne hodnotenie betRing

V prvom rade oce┼łujeme, ┼że ┼ítartovn├í st├ívkov├í kancel├íria betRing chce skuto─Źne by┼ą konkuren─Źne schopn├í na Slovenskom trhu, kde je m├ílo, ale dobre rozbehnut├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ş. betRing ma preh─żadn├║ kurzov├║ ponuku s filtrami, ktor├Żmi je mo┼żn├ę efekt├şvne filtrova┼ą st├ívkov├ę pr├şle┼żitosti, ─Źo je obrovsk├ę plus. Taktie┼ż maj├║ dostupn├║ ob─ż├║ben├║ funkciu Cashout. V betRingu je mo┼żn├ę kombinova┼ą LIVE tip a predz├ípasov├Ż tip, ─Źo je ─Ćal┼íie plus. Zaujali n├ís aj ┼íirok├ę mo┼żnosti komunik├ície s ostatn├Żmi hr├í─Źmi pomocou tiketov, chatu, LIVE chatu, p├şsan├şm anal├Żz. V├Żhodou je, ┼że za aktivitu betRing odme┼łuje vo forme bonus St├ívka na n├ís. T├íto st├ívkov├í kancel├íria priniesla aj novinku na slovensk├Ż trh, a to je betRing Fantasy, kde je mo┼żn├ę prakticky len hran├şm z├şska┼ą bonus St├ívku na n├ís zadarmo.

Nev├Żhodou betRingu je, ┼że nem├í mo┼żnos┼ą uzatvorenia rozpisov├ęho tiketu. Dot├ícia hr├í─Źskeho konta je mo┼żn├í len cez banku, ─Źi┼że bankov├Żm prevodom alebo platobnou kartou. St├ívkov├í kancel├íria je ale na trhu ve─żmi kr├ítko, tak┼że o─Źak├ívame, ┼że platobn├ę met├│dy bud├║ prib├║da┼ą.

St├ívkov├Ż kredit
20 EUR + 100 % bonus 2 000 EUR
Vstupn├Ż bonus
* Bonus je dostupn├Ż len pre nov├Żch hr├í─Źov
5.0
D├┤veryhodnos┼ą a f├ęrovos┼ą
4.0
Casino hry a softv├ęr
5.0
Bonusy a akcie
5.0
Z├íkazn├şcka podpora
4.8 Celkov├ę hodnotenie
St├ívkov├ę kancel├írie
4.8 rating
St├ívkov├Ż kredit 20 EUR + 100 % bonus 2 000 EUR
4.3 rating
Stávka bez rizika za 50 EUR + 100 % bonus 5 000 EUR
4.3 rating
Stávka bez rizika za 20 EUR + 100 % bonus 2000 EUR
4.8 rating
Registra─Źn├Ż bonus 20 EUR + 100 % bonus 4000 EUR
4.8 rating
St├ívka bez rizika za 30 EUR + 30 vo─żn├Żch oto─Źiek
Online Casino
4.5 rating
Casino bonus 1500 EUR + 690 vo─żn├Żch oto─Źiek
4.3 rating
Casino bonus 5000 EUR + 250 vo─żn├Żch oto─Źiek
4.8 rating
Vstupn├Ż casino bonus 5000 EUR
4.5 rating
Vstupn├Ż casino bonus 1000 EUR