Stávkové kancelárie ponúkajú rôzne bonusy, ktoré umožňujú tipujúcemu získať peniaze zdarma na stávkovanie, navýšenie prvého vkladu, stávku bez rizika a pod. Po prečítaní tohto článku by mal mať tipujúci prehľad o bonusoch a vedieť, ktorý bonus je pre neho najvýhodnejší.

Stávkové kancelárie vstupné bonusy

Prakticky každá stávková kancelária ponúka k novému hráčskemu kontu vstupný bonus. Tento bonus je možné využiť ihneď po dokončení registrácie. Stávkové kancelárie majú rôzne vstupné bonusy na kurzové stávkovanie. Sú to:

 • Bonus za dokončenie registrácie
 • Stávka bez rizika
 • 100 % vstupný bonus (vkladový bonus)
 • Bonus za prvú stávku
Online stávkové kancelárie so vstupným bonusom

Registračný bonus 20 EUR + 100 % bonus 4000 EUR

9.5

Stávka bez rizika za 20 EUR + 100 % bonus 5000 EUR

9.5

Stávka bez rizika za 30 EUR + 30 voľných otočiek

9.3

SYNOT TIP Bonus 2 000 EUR + RFB 40 EUR

9.0

Bonus za dokončenie registrácie

Vstupný bonus za dokončenie registrácie je bonus, ktorý je možné získať za overenie hráčskeho konta. Stávkové kancelárie s platnou slovenskou licenciou majú povinnosť zo zákona overiť totožnosť tipujúceho, takže za doplnenie potrebných údajov je bonus. Tento bonus je zvyčajne vo forme stávkového kreditu, ktorý umožňuje tipujúcemu podať tiket bez nutnosti vkladu finančných prostriedkov.

Stávkové kancelárie bonusy za dokončenie registrácie

Podmienky bonusu

Pre získanie bonusu za registráciu je jedinou podmienkou včasné dokončenie registrácie, teda nahranie dokladov a doplnenie osobných údajov.

Náš tip: Tipsport bonus 20 EUR za dokončenie registrácie.

20 EUR Zadarmo. Tipsport bonus.

Chcem 20 zadarmo

Stávkové kancelárie a 100 % bonusy

Preverené stávkové kancelárie ponúkajú bonusy, ktoré závisia od výšky prvého vkladu, čiže vkladové bonusy. Najčastejšie sú to 100 % bonusy do určitej finančnej čiastky, napríklad 100 % bonus až do 4000 EUR. 100 % vstupný bonus ponúka tipujúcemu najvyššiu bonusovú čiastku, avšak tento bonus má náročnejšie podmienky, ktoré je potrebné splniť pre získanie bonusovej hotovosti.

Vkladový bonus je ideálny pre aktívnych tipujúcich, ktorí budú často uzatvárať stávky na rôzne športové alebo nešportové udalosti. V skratke, získanie najvyššej bonusovej čiastky, závisí od výšky prvého vkladu a hráčskej aktivite tipujúceho.

Prehľad stávkové kancelárie vkladové bonusy

Podmienky bonusu

 1. Prvý vklad na hráčske konto do požadovanej výšky bonusu, avšak maximálne do bonusovej čiastky stanovenej stávkovou kanceláriou. Napr. 100 % bonus až do výšky 10 000 EUR umožňuje tipujúcemu získať maximálne bonus 10 000 EUR.
 2. Každý 100 % bonus má podmienku pretočenia, čiže je potrebné pretočiť (nezáleží na výhre alebo prehre) určitú sumu peňazí.
 3. Minimálne kurz tiketu a počet stávkových príležitostí na tikete, ktorý sa započítava do podmienky pretočenia.

Výhodou je, že väčšina stávkových kancelárií pripisuje časť bonusu už po čiastočnom splnení podmienok pretočenia. Najčastejšie po štvrtinách, čiže po 25 % splnení podmienok bonusu.

Stávka bez rizika

Bezriziková stávka (RFB) je bonus, ktorý umožňuje podať stávku bez možnej prehry. To znamená, že je síce potrebné vložiť peniaze na hráčskeho a podať stávku, ale tipujúci nemôže prehrať. V prípade výhry tipujúci berie plnú výhru za tiket. Ak tipujúci prehral (tiket nevyšiel), vracia sa vklad. Tento bonus je veľmi obľúbený, keďže po vyhodnotení tiketu už nie je potrebné splniť žiadne ďalšie podmienky. V skratke, tipujúci vyhrá alebo sa mu vráti vklad.

Prehľad stávkových kancelárií s bonusom Stávka bez rizika

Podmienky bonusu

 1. Vklad na hráčske konto a podanie tiketu za vložené peniaze, ideálne (nie je to povinné) za maximálnu hodnotu stávky bez rizika.
 2. Minimálny kurz na tikete, prípadne minimálny počet stávkových príležitostí s požadovaným minimálnym kurzom.

Najvyššia bonusová ponuka: Stávka bez rizika za 40 EUR.

SYNOT TIP bonus 2 000 EUR + Stávka bez rizika za 40 EUR.

Chcem bonus 40 EUR

Bonus za prvú stávku

Toto je bonus, ktorý umožňuje tipujúcemu získať hotovosť za prvú uzatvorenú stávku. Jednoducho tipujúci vloží finančné prostriedky na hráčske konto, uzatvorí stávku a dostane bonus vo forme voľnej hotovosti bez nutnosti pretočenia. Nevýhodou je, že stávkové kancelárie majú bonusy za prvú stávku, ktoré umožňujú získať relatívne malú bonusovú hotovosť. Z toho dôvodu odporúčame využiť vstupný bonus ako Stávka bez rizika alebo 100 % bonus na prvý vklad.

Prehľad stávkové kancelárie a bonusy za prvú stávku

Podmienky bonusu

 1. Prvý vklad na hráčske konto a uzatvorenie stávky za minimálny vklad.
 2. Minimálny kurz tiketu, ktorý je zvyčajne 2.00, čiže relatívne nízky kurz.
Fortuna bonus stávka bez rizika 30 € + 30 voľné otočky (free spiny).

Chcem bonus 30 EUR

Stávkové kancelárie bonusy za aktivitu

Každý tipujúci môže získať nielen vstupný bonus, ale aj bonusy za aktivitu. Stávkové kancelárie umožňujú tipujúcim získať bonusy z rôznych akcií a turnajov. Navyše sú rôzne programy za vernosť a individuálne bonusové ponuky pre aktívnych tipujúcich. Ak teda využijete napr. Stávku bez rizika za 30 EUR vo Fortune a budete aktívny v kurzovom stávkovaní, je veľmi pravdepodobné, že dostanete ďalšie bezrizikové stávky.

Viac o bonusoch za aktivitu nájdete v našich nezávislých recenziách k jednotlivým stávkovým kanceláriám.

3 tipy k výberu vstupného bonusu

 1. Bonus Stávku bez rizika, využite maximálne, čiže podajte tiket za maximálny limit stanovený stávkovou kanceláriou. Príklad: Stávka bez rizika za 30 EUR, podajte tiket za 30 EUR.
 2. 100 % bonus k prvému vkladu záleží na výške prvého vkladu, takže pred prvým vkladom sa rozhodnite či chcete využiť bonus maximálne, alebo len jeho časť. Príklad: 100 % bonus do 4000 EUR, vklad 1000 EUR = 1000 EUR bonus.
 3. Využite vstupné bonusy ihneď po dokončení registrácie hráčskeho konta, pretože po určitej dobe exspirujú (skončí ich platnosť).
Online stávkové kancelárie so vstupným bonusom

Registračný bonus 20 EUR + 100 % bonus 4000 EUR

9.5

Stávka bez rizika za 20 EUR + 100 % bonus 5000 EUR

9.5

Stávka bez rizika za 30 EUR + 30 voľných otočiek

9.3

SYNOT TIP Bonus 2 000 EUR + RFB 40 EUR

9.0
© Copyright 2023 Online Stávkovanie
Vaša žiadosť o odber nebola zaznamenaná. Prosím zopakujte.
Poslali sme vám potvrdzovací email. Prosím skontrolujte si vašu emailovú adresu.

Online Stávkovanie Newsletter

Exkluzívne bonusy a články každý týždeň!

Vaša e-mailová adresa je u nás v bezpečí a z newsletteru sa môžete kedykoľvek odhlásiť.