Champions of Rome

Odvážte sa vstúpiť do Kolosea a pridať sa k gladiátorom, keď sa prebojujete k veľkým víťazstvám, ktoré by vás mohli presvedčiť vyhrať až 3 000 -násobok vášho vkladu, ak budete mať obrovské šťastie! Champions of Rome je hra s 5 valcami a 20 výplatnými líniami, ktorá je plná zábavy, funkcií a šance na šťastie.

Vzhľadom na to, že je Koloseum ako pozadie, by nemalo byť prekvapením, že Champions of Rome je automat s tematikou gladiátorov. Navijaky sa nachádzajú v medziach kamenného chrámu, na ktorého vrchole je rímska Aquila.

Medzi symboly s nízkou hodnotou na valcoch patria kovové, bronzové, strieborné a zlaté mince. Zvieratá vytesané do kameňa predstavujú symboly strednej hodnoty, zatiaľ čo 3 gladiátori predstavujú symboly s vysokou hodnotou. Z týchto 3 gladiátorov sa vyplatí najviac červený, ktorý vám poskytne 60 -násobok vášho vkladu, ak sa vám podarí vysadiť 5 cez výplatnú líniu. Nakoniec rímsky orol predstavuje divoký symbol a nahradí všetky štandardné symboly v hre.

Champions of Rome má rôzne funkcie, ktoré ešte viac zvyšujú napätie v automate. V základnej hre, ak kdekoľvek na valcoch umiestnite 2 symboly scatter, spustí sa tým funkcia Gladiátor. Po spustení sa 1 z 3 zbraní hodí na cievku nastavenú tak, aby generovala 4 divoké symboly. Každá zbraň má inú výhodu.

Napríklad: meč vám poskytne dvojnásobne stohované divoké a 2 jednoduché divé zveri; trojzubec vytvorí 4 náhodné divočiny; a palcát vygeneruje 2 dvojité skladané divočiny.

Rozptyly môžu tiež priniesť bonus k roztočení zadarmo. Na aktiváciu tohto bonusu budete potrebovať najmenej 3 scattery kdekoľvek na valcoch. Ak máte to šťastie, že pristanete 5, získate 600 -násobok svojho vkladu!

Akonáhle je bonus aktivovaný, budete mať možnosť vybrať si medzi 2 bonusovými režimami roztočenia zadarmo: režim Tréning zatočení zadarmo a režim bezplatných otočení Deathmatch. Keď si vyberiete požadovaný režim, vyberie sa náhodný gladiátor, ktorý nahradí všetky hodnotné symboly a ich zbrane budú použité na ocenenie 4 divých zvierat. Ak niektorá z divočín pristane na špeciálnom symbole šelmy, bude vám udelené ďalšie bezplatné otočenie!

Ak zvolíte režim Training Free Spins, získate 8 roztočení zadarmo. Ak si vyberiete režim bezplatných roztočení Deathmatch, tento režim má 3 úrovne a na dosiahnutie maximálnych odmien budete musieť na každej úrovni zasiahnuť cieľ výhry 450 coinov. Môžete sa rozhodnúť pre 7, 6 alebo 5 roztočení zadarmo s multiplikátorom 2x, 3x alebo 4x. To znamená, že multiplikátor bude pripočítaný k vašim celkovým výhram iba vtedy, ak vyhráte minimálne 450 coinov. Ak nie, výhry budú prehlásené za prepadnuté a namiesto toho vám bude udelená cena útechy. Môže to byť 5 zatočení zdarma v tréningovom režime alebo finančná odmena vo výške 2 až 10 -násobku vašej stávky.

Ste pripravení vstúpiť na podlahu arény Colosseum a bojovať o víťazstvá?
Published
Categorized as Casino

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *